Вакансии на круизные лайнеры Carnival Cruise Line

Работа на круизных лайнерахРабота на круизных лайнерах

Asst. Waiter/ress на круизном лайнере. Собеседование состоится 25-30 июня 2015 года (дата собеседование может быть скорректирована). Требуются как девушки, так и молодые люди. Зарплату уточняйте по телефону или Skype. Так же вы можете посмотреть описание вакансии помощник официанта (Asst. Waiter/ress).

STEAKHOUSE SERVER / -ESS - Salary 48.75 USD plus a minimum monthly amount of 900 USD/ derived from the guest gratuity program. MAINLY FEMALES. Very pleasant personality, fluency in English, hospitable, positive attitude, motivated. Well groomed, follows proper hygienic practices. Service experience in a Hotel / Restaurant serving continental cuisine. Minimum Marlins Test score is 80.

ASSISTANT STOREKEEPER - Salary 700 USD/ Pleasant personality, fluency in conversational English, hospitable, positive attitude, motivated. Well groomed, follows proper hygienic practices. Must be physically strong and able to lift a minimum of 75 lbs to sustain physically challenging work. Applicant must be able to display lot of patience in career growth. Some computer knowledge is advisable. Applicants should have some knowledge of Food and Beverage products, previous store or warehousing experience is preferred but is not required. Minimum Marlins Test score is 60.

BUTCHER - Salary 960 USD / Pleasant personality, fluency in conversational English, hospitable, positive attitude, motivated. Well groomed, follows proper hygienic practices. Must be familiar with different cuts of meat and ability carve carcasses and handle whole fish. Computer knowledge preferable but not required. Must be able to lift a minimum of 60 lbs and be physically strong. Minimum of one year experience in meat processing plant, Large Hotel or high volume restaurant doing comparable job. Minimum Marlins Test score is 60.

Как устроиться на работу на круизный лайнер

Для начала скачать и заполнить резюме (анкету) и отправить на адрес электронной почты mail@perune.ru с темой письма "Анкета для работы на круизных лайнерах".

Мы связываемся с Вами и обговариваем конкретную вакансию, место и условия работы, затем проверяем уровень английского (или другого языка, которым владеете) и заключаем договор на оказание услуг по трудоустройству (если Вы проживаете не в Москве, возможно дистанционное заключение договора).

Ведем от Вашего имени переговоры с работодателем. После готовим для Вас все необходимые документы, корректируем резюме под конкретную вакансию. Тренируем Вас для успешного прохождения собеседования с выбранным работодателем, оформляем документы на визу, покупаем авиабилеты до места работы и многое-многое другое, что Вам понадобится при работе за рубежом.

Подробнее о трудоустройстве на круизные лайнеры

Описание вакансии на круизные лайнеры

Скачать и заполнить резюме (анкету)